Pro dopravce a logistiku

Určeno pro

Určeno pro dopravní společnosti, logistické firmy a jejich zákazníky. Ověřte si, že účtované náklady na kilometry, čas a realizované přepravy jsou korektní a nevyhazujte peníze navíc. Ověřte si, že vaše kalkulace trasy odpovídá realitě a nejezděte pod cenu.

Výpočet nákladů na trasu a její optimalizace. Je zohledněno mýtné, ať je destinace ČR nebo Evropa, jsou zde další jedinečné funkce pro osobní i nákladní auta. Díky své specializaci a poskytovaným informacím je toto řešení pro řadu firem referenčním nástrojem, pomocí kterého vzájemně určují a akceptují cenu přepravy. Zkontrolujte si poplatky a mýto, které vám účtuje Premid nebo zahraniční provozovatel.


Trasy pro nákladní vozidla

Dopravní společnosti

Zaměřeno na dopravní společnosti. Spočítejte náklady na jízdu a zakázky pro vaše vozidla. Nejezděte pod cenu a ověřte si, kde můžete ušetřit. Nejlevnější jízda pro vaše vozidlo nemusí být ta nejkratší, navíc mohou být na cestě omezení pro kamiony.

Nejlepší nebo nejlevnější trasa je cílem pro náš Plánovač tras - ať pro každou jednotlivou objednávku, kolečko nebo pokud spojíte více zakázek do jedné trasy. Náklady na trasu vždy přizpůsobíte konkrétnímu vozidlu, kterým zakázku pojedete ve vaší dopravní společnosti a můžete pro něj nastavit řadu parametrů. Náklady na trasu a cena jízdy obsahují také vedlejší poplatky a mýtné.

Pokud chcete optimalizovat jízdu pro více vozidel nebo vybrané skupiny současně - např. distribuci apod. - podívejte se na Hromadný plánovač.

 

Logistika a externí doprava

Logistika a externí doprava

Logistika přeprav nebo objednaná externí doprava. Nezbytná součást pro kalkulace zakázek a controlling.

Plánujte trasy a dopravní linky; mějte náklady pod kontrolou a optimalizujte je. Ověřte předpokládané kilometry a další náklady spojené s mýtem, prostojem apod. Cena přepravy obsahuje dálniční poplatky, akceptuje trasy pro kamiony. Můžete kalkulovat pro různé typy vozidel. Pokud potřebujete ověřit jednu zakázku, zkuste Plánovač tras.

Pro hromadný výpočet ceníků, tendry a ověření cen v čase vyzkoušejte Tvorba ceníků a tendry.

Pokud řešíte distribuci, svozy apod. a chcete plánovat optimální rozdělení zakázek a práce pro vozový park (vlastní nebo externí), řešením je Hromadný plánovač.

Nákladní a kamionová doprava

Nákladní a kamionová doprava

Pokud objednáváte přepravu, zkontrolujte si nezávisle kilometry a další náklady. Nezbytná součást pro váš controlling.

Nákladní doprava může být značně odlišná od osobní přepravy nebo jízdy malými vozidly. Proto je zde zohledněna také kamionová doprava, typická svými omezeními pro vjezd do specifických lokalit. Můžete tedy řešit náklady jak pro osobní a dodávková vozidla, ale i nákladní vozidla a velké kamiony. Ověříte dálniční poplatky, mýtné, omezení pro nákladní vozidla. Pokud potřebujete ověřit konkrétní zakázku – jděte na Plánovač tras. Najdete zde optimální trasu včetně nákladů na přepravu, můžete vybrat z různých předem definovaných typů vozidel.

Pokud chcete pravidelně kontrolovat ceny dopravy na vašich pravidelných trasách, ať to je osobní nebo nákladní doprava, využijte Tvorba ceníků a tendry.